ROLAND Cube-10GX Elektro Gitar Amfisi
Roland
12.200,00 TL
Şimdi sipariş verirseniz 2 iş günü içerisinde kargoda.
    Ücretsiz
    Kargo
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    Ücretsiz kargo
    2 yıl garanti
    Atölye testi
    PROVA VE EGZERSİZLERİNİZ İÇİN KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR TONLAR
     8 inç özel yapım hoparlörlü 10 watt kompakt gitar amfisi
    • 3 adet hazır COSM amfi tipi; Clean, Crunch ve Lead
    • Üç dahili efekt: chorus, delay ve reverb (plate ve spring reverb çeşitleri dahil)
    • Bas, Middle ve Treble ton kontrolleri
    • Rec Out/Phones çıkışı ile yüksek ton kalitesinde sessiz egzersiz ve kayıt imkanı
    • Harici müzikçalar bağlantısı ile performanslar için Aux In girişi
    Kompakt Yapısı ile Hacimli Ses
    Tablet veya Akıllı Telefonunuz ile Kolayca Kişiselleştirilebilen Amfi Tonları
    Dahili Efektler, 3 BAND EQ ve Daha Fazlası...
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    Maksimum Çıkış Gücü 10 W
    Nominal Giriş Seviyesi (1kHz) INPUT: -10 dBu (1 M ohm)
    AUX IN: -10 dBu
    Hoparlör 20 cm (8 inç)
    Kontroller POWER switch
    AMP TYPE switch (CLEAN, CRUNCH, LEAD)
    GAIN knob
    VOLUME knob
    BASS knob
    MIDDLE knob
    TREBLE knob
    EFFECT knob (CHORUS, DELAY, REVERB, SPRING)
    Belirteç AMP TYPE
    Bağlantılar INPUT jack: 1/4-inch phone type
    AUX IN jack: Stereo miniature phone type
    REC OUT/PHONES jack: Stereo miniature phone type
    Güç Ünitesi AC adaptor (DC 5.7 V)
    Akım Gücü 700 mA
    Aksesuarlar Kullanım Kılavuzu
    AC adaptor
    Ölçüler ve Ağırlık
    Genişlik 346 mm
    13-5/8 inç
    Derinlik 179 mm
    7-1/16 inç
    Yükseklik 317 mm