Native Instruments Maschine MK3

  • Native Instruments Maschine MK3
  • Native Instruments Maschine MK3
  • Native Instruments Maschine MK3
Prodüksiyon ve performans sistemi + Ses Kartı (200€ değerinde Komplete 12 Select paketi hediye)

Native Instruments Maschine MK3

Marka: Native Instruments

13,295.59 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Hemen Al
 
Native Instruments Maschine MK3
Ek Yazılım İçeriğine Sahip Hibrit Müzik Üretim SistemiPRODÜKSİYON VE PERFORMANS SİSTEMİ
• Parça ve beat besteleme ve çalmanın hızlı, kullanımı kolay ve eğlenceli yolu.
• Donanım/yazılım sistemiyle entegre örnekleyici, düzenleyici, mikser, FX ve dahili ses arayüzü.
• MASCHINE 2.0 yazılım ve ses kütüphanesine ek olarak KOMPLETE 12 SELECT de içinde!

HIZ İÇİN ÜRETİLDİ
MASCHINE ile gelen güçlü davul sesleri, synth, yüksek kaliteli sesler, entegre örnekleyici ve çok daha fazlası ile beat, melodi ve harmonileri kolayca besteleyebilirsiniz. En gelişmiş yazılım ile kullanımı kolay donanım, akıcı bir beste deneyimi için buluşuyor.

SES ARAYÜZÜ
Dahili 96 kHz / 24-bit ses arayüzü ihtiyacınız olan her şeye sahip: 2 x ¼” TRS line çıkışlar, 2 x ¼” TRS line girişler, ¼” dinamic mikrofon girişi, kulaklık çıkışı, MIDI girişi/çıkışı

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP RENKLİ EKRANLAR
Ses ararken, notaları düzenlerken veya samplelar arasında geçiş yaparken, yüksek çözünürlüklüğe sahip renkli ekranlarla bilgisayarınıza değil, yaratıcılığınıza odaklanın.

DOKUNMAYA DUYARLI EKRAN DÜĞMELERİ
Sekiz adet ekran düğmesi, anahtar entrüman parametrelerini otomatik seçerek kesintisiz ses işleme ve ince ayar deneyimi sunar. Ayrıca, tek dokunuş ana işlev menüsü ile kolayca tarama yapabilirsiniz.

PAD GİRİŞ MODU DÜĞMELERİ
Atanmış fonksiyon tuşları yüksek performans modlarına tek tuşla ulaşım sağlar ve böylece akışı bozmadan drum, play veya step yapabilirsiniz.

NOTA TEKRARI
Geniş "Nota Tekrar” düğmesi ile çalışırken hızlıca doğaçlama tremola veya arpejler ekleyebilirsiniz.
 
4-YÖNLÜ BASILABİLİR ENCODER
4-Yönlü Basılabilir Encoder ile, bir elinizle padlerle müzik yaparken, diğer elinizle sesleri görüntüleyebilir, notalar arasında gezinebilirsiniz.

SMART STRIP
İki yönlü dokunmatik Smart Strip ile eğlencenin yeni yolları açılıyor. Perform FX ile nota çalın, ses perdeleri üzerinde oynayın veya karmaşık sesler yaratın.

GRUP SEÇİCİ VE TRANSFER TUŞLARI
Standart transfer tuşları bir çok DAW ile güçlü entegrasyon sağlarken, atanmış grup düğmeleri sesler ve anahtar parametler üzerinde kontrolünüzü artırır.

ULTRA HASSAS PEDLER
Çalmanın ultra hassas ve eğlenceli yolu, MASCHINE’nin çok renkli pedleri ritmin doruk noktasında müthiş bir his sağlar.
 
DAHA GÖRSEL
Yüksek çözünürlüklü çift ekran, bilgisayar ekranınıza bakmadan sample’larınızı bölmenizi, ses arama ve önizlemenizi, FX’i ayarlamayı ve projelerinizi miksleyerek düzenlemenizi kolaylaştırır.
 
DAHA DUYARLI 
Daha da özelleştirilmiş fonksiyon tuşları ve yeni dört-yönlü basılabilir encoder ile optimize edilmiş, gerçekten pratik anahatlar ile üretkenliğinizi artırın.

DAHA ETKİLEYİCİ
MASCHINE’İN Smart Strip’i ile kendinizi ifade etmenin farklı yollarını bulun. Smart Strip’i pitch tekeri gibi kullanarak sesleri bend’leyin, perform FX ile deneyin veya bir gitar gibi kullanın.

DAHA KULLANIŞLI
Gücünü USB’den alan ve dahili, profesyonel kalitede 96 kHz / 24-bit ses arayüzü ile istediğiniz yerde kayıt yapın, çalın veya konser verin.

KENDİ RİTMİNİZE GÖRE ÇALIN
MASCHINE’in ultra-etkileşimli 16 pedi çalmayı eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor. Ped modunda, ultra etkileşimli 16 ped ile ritimlere davul ekleyin veya seslerin üzerinde oynamalar yapın. Klavye moduna geçin ve piyano çalın. Kayıt süresinde çok karmaşık ve müzikal sonuçlar için Step modunda, seslerin tam olarak nerede olmalarını istiyorsanız oraya koyun; Pitch’i, sesi, LFO’yu veya diğer parametreleri basamaklayarak bir devinim içine sokun.

AKIŞI BOZMADAN SESLERİ TARAYIN
MASCHINE’in ultra-hızla, etiket bazlı tarayıcısı yaratıcılığınızın yavaşlamasına izin vermiyor. MASCHINE’in iki renkli görüntü ekranı ile 4 yönlü basılabilir encoder’ini kullanarak herhangi bir projeyi, grubu, sesi, entrümanı, efekti veya sample’yi hızlıca bulun ve yükleyin.
 
ÖRNEKLE, KES, OYNAT – STÜDYODA VEYA YOLDA
Profesyonel kalitede 96kHz / 24 bit dahili ses arayüzü ile MASCHINE örneklemeyi akıcı ve basit hale getiriyor. Bir sesi seçin, kesin ve şekillendirin. Gücünü USB’den alan donanım, tüm denetimi size veriyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlar, sample’leri laser hassasiyetinde kesebilmenizi sağlıyor. Deneyimli beathead’ler vintage örnekleme modlarına bayılacaklar!

YENİ FİKİRLER ÜRET 
İster bir profesyonel, isterseniz ilk ritmini yapan biri olun MASCHINE yeni fikirler bulmanıza, akışınızı bozmadan yardımcı olur. Variation Engine ile rastgele yeni melodileri ve davul paternlerini otomatik üretin. Lock’u aracılığıyla parametre enstanteneleri arasında biçim değiştirerek heyecan verici yeni geçişler ve kurgular keşfedin

PERFORMANS VE ÇALMANIN EŞSİZ YOLLARINI KEŞFEDİN
Smart Strip, performans ve çalmak için benzersiz yollar sağlıyor. Sesler üzerinde oynamak ve modülasyon için Pitch tekeri gibi kullanın. Perform FX ile stutter, eko ve flanger gibi dokunsal boyutlar ekleyin veya yeni ses karakterleri keşfetmek için gitar çalar gibi örnekler, sesler ve davullar çalın.

GÜÇLÜ PRODÜKSİYON YAZILIMI
MASCHINE yazılımı fikirlerinizi parçalara dönüştürmek için ihtiyacınız olan herşeyi içinde bulunduruyor. Parçanızın ister taslağını, ister aranjmanını yapıyor veya miksliyor ve sahneliyor olun, MASCHINE her adımda yaratıcı ritminizi koruyarak akışınızı sürdürmenizi sağlıyor.

DÜNYA KADAR SES
MASCHINE, yüksek kaliteli sample, loop parçaları, davul kitleri, enstrümanlar, paternler ve projelerle dolu beğeni kazanmış 8GB’lık bir kütüphaneyle geliyor. Ayrıca, KOMPLETE 12 SELECT – 11, MASSIVE ve MONARK gibi yüksek kaliteli esntrümanlar ve hayal gücünüz genişliğinde ses paleti için efektler içeriyor.


SONSUZ GENİŞLETİLEBİLİRLİK
Tümü MASCHINE ile uyumlu şekilde çalışmak üzere tasarlanmış MASCHINE Expansions, KOMPLETE ve NKS-standart sanal enstrümanlar ile kütüphanenizi daha da genişletin.

MASCHINE EXPANSIONS
İstediğinizde MASCHINE’i tanınmış ses tasarımcıları ve sanatçılar tarafından türlere göre hazırlanmış paketlerle özelleştirin ve her zaman en yeni seslerle çalıştığınızdan emin olun.

KOMPLETE
KOMPLETE, eşsiz enstrümanlar, FX, dünyanın önde gelen örnekleme-sentez platformları REAKTOR ve KONTAKT ile size ses evreninin kapılarını açıyor

NKS ENTEGRASYONU 
Native Instruments’in yanında, Arturia, Heavyocity ve Output’tan yüzlerce sanal entrüman MASCHINE ile kusursuz olarak çalışmak üzere sertifikalandırıldı.
 
KOMPLETE KONTROL –MASCHINE’nin MÜKEMMEL TAMAMLAYICISI
Kusursuz, profesyonel iş akışı için kurulumunuzu piyasadaki en hızlı , en sezgisel sistem ve KOMPLETE KONTROL S Serisi klavye ile güçlendirin

HER STÜDYO KURULUMU İÇİN ESNEK
MASCHINE kolayca her çeşit prodüksiyon şekline uyum sağlıyor. Kendi şarkılarınızı yaratmak ve sergilemek için müstakil bir prodüksiyon sistemi olarak kullanın. Güçlü yazılımını ve devasa kütüphanesini VST veya Ableton Live, Logic Pro, FL Stüdyo gibi programlarda Audio Unit olarak kullanın veya en sevdiğiniz DAW ile kullanın. İsterseniz, sezgisel iş akışından gelişmiş bir DAW kontrolörü olarak faydalanın.

MASCHINE DÜNYASI
Tüm MASCHINE ailesini keşfedin - gelişmiş, sezgisel groove prodüksiyonu için entegre yazılım/donanım sistemleri ve tarzlara özel sesler sağlayan MASCHINE EXPANSIONS.

TÜM MASCHINE ÜRÜNLERİ (Link)

MK3 İLE GELEN YENİLİKLER
YENİ YÜZ. AYNI AKICILIK.
Yeni MASCHINE, geleneksel groove box akışını çok daha hızlı ve kullanıcı dostu bir hale getiriyor. Kullanıcılar arasında yapılan araştırmalarla geliştirilmiş şekliyle, çalışma akışınızı bozmadan hızınızı ve konsantrasyonunuzu artırmak üzere yeni özelliklerle donatıldı.

DAHA BÜYÜK PEDLER
Büyük, çarpıcı ve net - daha geniş pedler flam ve roll gibi karmaşık hareketler için daha geniş alan sağlıyor. Teknolojik yeni güncellemelerle, daha dışavurumcu bir çalma deneyimi için pedleri yumuşak dokunuşlar için bile hassas hale geliyor. Merkezden merkeze uzaklığın eskisiyle aynı olması sonucu kas hafızanızı ve iş akışınızı değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

TAM RENKLİ, YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ EKRANLAR
İki adet tam renkli ekran ve 4-yönlü basılabilir encoder ile sesleri, FX’leri, eklentileri ve enstrümanları tek elinizle tamamen görsel bir iş akışı içinde tarayabilirsiniz. Kolayca resmin üzerine gelin ve doğrudan donanımınızdan çalıştırın. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü ekranlar daha titiz miks yapmanıza, aranjmanınızın genel görünümüne bakmanıza veya dalgaformlarına zoom yaparak örneklerinizi bir cerrah gibi kesmenize olanak sağlıyor
 
STÜDYO KALİTESİNDE SES ARAYÜZÜ
MASCHINE daha kaliteli ses almanız için şimdi stüdyo kalitesinde 96kHz/24-bit ses arayüzü ile geliyor. Hızlı bir kayıt ve örnekleme için synth veya dinamik mikrofon takabilirsiniz. Stereo kanalı ve MIDI girişleriyle her stüdyonun en önemli parçası haline geliyor. Ayrıca, gücünü USB’den alıyor, böylece laptopunuzla istediğiniz yerde kayıt yapabilir veya daha parlak ekranlar için kutusundan çıkan güç kaynağına bağlayabilirsiniz.

DAHA HIZLI İŞ AKIŞI
Yeni donanım hatları karmaşıklığı azaltarak odaklanmanıza ve fikirlerinizi daha hızlı ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Shift-fonksiyon tuşunun arkasına gizlenen en çok kullanılan bazı özelliklere artık bir dokunuşla doğrudan erişilebiliyor.

PED GİRİŞ MODU TUŞLARI
Davulla ritim tutun, patern programlayın veya melodi ve akort çalın, hepsinin arasında bir tuş dokunuşuyla geçiş yapabilirsiniz.

KİLİT TUŞU 
Parametrelerin anlık görüntülerini alın, ayarları değiştirin, yeni geçişler keşfetmek için orijinal ayarlara dönün.

MAKRO TUŞU
Bir düğmeye dokunarak en sevdiğiniz parametreleri makrolara atayım ve ince ayar yapmaya başlayın.

NOTA TEKRAR TUŞU
Performans sırasında daha geniş ve bulması kolay tuşla dolgu ve harpleri çalın.

GÜNCELLEŞTİRİLMİŞ NAKİL BÖLÜMÜ
"Transport” tuşları şimdi bir çok DAW ile daha fazla entegrasyon içeriyor ve "Follow” ve "Tempo Tap”a doğrudan erişim sağlıyor.

"FIXED VELOCITY” TUŞU
16 sabit hız seviyesi ile vurguları ve hayalet notaları programlayın veya sample’ları tetiklerken pürüzsüz,, sabit ses elde edin.

GÜNCELLENMİŞ DOSYA YÖNETİMİ
Yeni "Save” ve "Open” tuşlarıyla, yakın zamandaki bir projenizi açın, üzerinde değişiklikler yapın ve fareye dokunmadan yeni bir dosya olarak kaydedin.

GENİŞLETİLMİŞ KONTROL BÖLÜMÜ
Görüntüler arasında kolayca atlayarak Arranger, Mixer, Sound Browser veya Sampler’a tek tuşla erişin.

8 ADET DOKUNMAYA DUYARLI HASSAS DÜĞME
8 adet dokunmaya duyarlı düğme ile ince ayar yapmanın ötesine geçin. Etiket bulutları, ses ayarları ve FX parametreleri gibi özel içerik menülerini aktive etmek için bir kere dokunun. Ayrıca, bir dokunuşunuzla en sık kullanılan FX, enstrümanlar veya eklenti parametrelerinizi makrolara atayabilirsiniz.

ÇALMANIN YENİ YOLLARI İÇİN SMART STRIP
Smart Strip, MASCHINE ile müzik yapmanın tamamen yeni yollarını açıyor. Klavye tekeri gibi kullanın ve sesleri büküp module edin. Yeni ses dokuları, kurguları veya stutter ve scratch gibi gelişmiş performans FX ile birlikte geçişler ekleyin. İsterseniz, sample, synth ve davulları gitar gibi çalın.

SON ÇIKAN YAZILIM GÜNCELLEMELERİ
Eğer MASHINE’in son çıkan yazılım güncellemelerini kaçırdıysanız, işte size en sevdiğimiz özellikler.
 
IDEAS EKRANI 
MASCHINE 2.6.5 ile Ideas Ekranı parçaları daha sezgisel tasarlama ve aranjman için eklendi. Alternatif melodi parçaları kaydet veya değişik beatleri aralıksız çal. Sonra, beğendiğin groove’u bulana kadar miksle ve eşle.

PARAMETRE ENSTANTESİ ŞEKİL DEĞİŞTİRME
Lock tuşu mevcut ayarlarınızı sabitlemenizi, ses değiştirmenizi, zarf değiştirmenizi ve başlangıç ayarlarınıza tek tuşla dönmenizi sağlıyor. Yeni geçişler keşfetmek veya performans sırasında doğaçlama eklemek için yeni Morph fonksiyonuyla combine edin.

VARYASYON MOTORU
Yeni Varyasyon Motoru bir parçaya doku veya veya yeni fikir eklemek için eşsizdir. Randomize’i kullanarak çalarken yeni paternler ve melodiler elde edin veya Humanize ile davullarınıza ufak bir swing ekleyin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Mac OS X 10.11 veya macOS 10.12 (son güncelleme), Intel Core i5, 2 GB RAM (4 GB tavsiye edilir)
Windows 7, 8, or 10 (son Service Pack, 32/64-bit), Intel Core i5 veya eşdeğer CPU, 2 GB RAM (4 GB tavsiye edilir)

EK GEREKSİNİMLER
• USB 2.0 Port, MASCHINE yazılımı ve MASCHINE Kütüphanesi için 9 GB boş disk alanı, KOMPLETE 12 SELECT için 18 GB boş disk alanı.
• MASCHINE yazılımını indirmek ve etkinleştirmek için internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha yenisini destekleyen ekran kartı gereklidir. Bir kez indirilip, etkinleştirildiğinde tüm ürünler çevrimdışı olarak kullanılabilir.

EK BİLGİ
• Desteklenen arayüzler: Stand-alone, VST, Audio Units, AAX 32 ve AAX 64, ASIO, CoreAudio, WASAPI
• Lütfen dikkat: Native 64-bit desteği stand-alone ve plug-in sürümleri içindir.
• MASCHINE etkinleştirme gerektirir: Kutunun içindeki seri numarasını kullanarak etkinleştirebilirsiniz.
• Ekran sorunları durumunda,lütfen ekran kartınızın güncel sürücülerini yükleyiniz. Bu durum Windows’un sürücülerinizin güncel olduğunu belirtmesi durumunda da geçerlidir.
• MASCHINE yazılımı, MASCHINE Factory Library ve KOMPLETE 12 SELECT kayıt yapıldıktan sonra indirilebilir — Yazılımı indirmek ve etkinleştirmek için internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha yenisini destekleyen ekran kartı gereklidir. Bir kez indirilip, etkinleştirildiğinde tüm ürünler çevrimdışı olarak
kullanılabilir.
• BOYUTLAR VE AĞIRLIK: 
Genişlik: 320 mm / 12.6", Uzunluk: 301 mm / 11.85", Yükselik: 41 mm / 1.61", Ağırlık: 2.2 kg / 4.85 lbs

KURULUM ÖRNEKLERİ
MASCHINE DAW ile tamamen entegre edilmiştir. MASCHINE yazılımı gelişmiş MIDI CC kontrolü sağlar. Sunucunuzda detaylı otomasyon şeritleri yaratın. – MASCHINE her ayarlamaya, pan’a ve fader ride’a kilitle kalır.
MASCHINE, dizüstü PC ve dahili ses arayüzüne bağlı monitörler ile hepsi bir arada prodüksiyon sistemi.
Hareket halinde beat yapımı ve performans için laptop ve kulaklıklara bağlı MASCHINE.
Kayıt için ses arayüzüne bağlanmış mikrofon ve gitar ile MASCHINE kurulumu. Replik için dahili ses arayüzüne bağlanmış kulaklıklar.
Birleşik bir prodüksiyon ekosistemi olarak MASCHINE, MASCHINE JAM ve KOMPLETE KONTROL mükemmel bir birliktelik oluşturuyor.
Dizüstü bilgisayara bağlı MASCHINE Link aracılığıyla TRAKTOR PRO 2 çalıştıran diğer bir dizüstüne senkronize edilmiş halde.
MASCHINE DAW ile tamamen entegre edilmiştir. MASCHINE yazılımı gelişmiş MIDI CC kontrolü sağlar. Sunucunuzda detaylı otomasyon şeritleri yaratın. – MASCHINE her ayarlamaya, pan’a ve fader ride’a kilitle kalır.
DONANIM ÖZELLİKLERİ
• 2 ekstra geniş, yüksek çözünürlüklü renkli ekranlar
• 16 yüksek kalite, çok renkli, hız ve aftertouch özellikli, ışıklandırılmış pedler
• 8 çok renkli grup tuşlar 
• 8 döndürülebilir dokunmatik encoder
• 50 aydınlatmalı tuş
• 1 çift yönlü dokunmatik Smart Strip
• 1 dört yönlü basılabilir encoder
• 96 kHz / 24-bit dahili ses arayüzü
• USB 2.0, 3.0
• 2 x ¼” TRS line çıkışları, 2 x ¼” TRS line girişleri
• ¼” dinamik mikrofonla kullanmak için mikrofon girişi
• 1 kulaklık çıkışı
• 1 x MIDI girişi, 1 x MIDI çıkışı
• 1 ayak pedalı veya pedal girişi 
• 15V 1.2A güç kaynağı kutuya dahildir
Havale / EFT (%5) :12,630.81 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Worldcard ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-13,295.59 TL
26,647.80 TL13,295.59 TL
34,431.86 TL13,295.59 TL
43,789.24 TL15,156.97 TL
53,084.58 TL15,422.88 TL
62,614.80 TL15,688.80 TL
72,279.24 TL15,954.71 TL
82,027.58 TL16,220.62 TL
91,831.84 TL16,486.53 TL
101,675.24 TL16,752.44 TL
111,547.12 TL17,018.36 TL
121,440.36 TL17,284.27 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-13,295.59 TL
26,647.80 TL13,295.59 TL
34,431.86 TL13,295.59 TL
43,789.24 TL15,156.97 TL
53,084.58 TL15,422.88 TL
62,614.80 TL15,688.80 TL
72,279.24 TL15,954.71 TL
82,027.58 TL16,220.62 TL
91,831.84 TL16,486.53 TL
101,675.24 TL16,752.44 TL
111,547.12 TL17,018.36 TL
121,440.36 TL17,284.27 TL
CARDFINANS Bankası Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-13,295.59 TL
26,647.80 TL13,295.59 TL
34,431.86 TL13,295.59 TL
43,789.24 TL15,156.97 TL
53,084.58 TL15,422.88 TL
62,614.80 TL15,688.80 TL
72,279.24 TL15,954.71 TL
82,027.58 TL16,220.62 TL
91,831.84 TL16,486.53 TL
101,675.24 TL16,752.44 TL
111,547.12 TL17,018.36 TL
121,440.36 TL17,284.27 TL
Akbank (Axess) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-13,295.59 TL
26,647.80 TL13,295.59 TL
34,431.86 TL13,295.59 TL
43,789.24 TL15,156.97 TL
53,084.58 TL15,422.88 TL
62,614.80 TL15,688.80 TL
72,279.24 TL15,954.71 TL
82,027.58 TL16,220.62 TL
91,831.84 TL16,486.53 TL
101,675.24 TL16,752.44 TL
111,547.12 TL17,018.36 TL
121,440.36 TL17,284.27 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-13,295.59 TL
26,647.80 TL13,295.59 TL
34,431.86 TL13,295.59 TL
43,789.24 TL15,156.97 TL
53,084.58 TL15,422.88 TL
62,614.80 TL15,688.80 TL
72,279.24 TL15,954.71 TL
82,027.58 TL16,220.62 TL
91,831.84 TL16,486.53 TL
101,675.24 TL16,752.44 TL
111,547.12 TL17,018.36 TL
121,440.36 TL17,284.27 TL
Garanti (Bonus) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-13,295.59 TL
34,431.86 TL13,295.59 TL
62,614.80 TL15,688.80 TL
91,831.84 TL16,486.53 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim