IBANEZ TMB30-MGR Bas Gitar
  • IBANEZ TMB30-MGR Bas Gitar
IBANEZ TMB30-MGR Bas Gitar
IBANEZ
IBANEZ TMB30-MGR Bas Gitar
15.850,00 TL
Şimdi sipariş verirseniz 2 iş günü içerisinde kargoda.
    Ücretsiz
    Kargo
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    Ücretsiz kargo
    2 yıl garanti
    Atölye testi
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    Gövde Ağacı Kavak
    Gövde Şekli TMB
    Sap Ağacı Akçaağaç
    Sap Şekli TMB4
    Tel Boyu 30"
    Tuşe Ağacı Jatoba
    Tuşe Yarıçapı 9,44" (240 mm)
    Perde Sayısı 20
    Perde Boyutu Medium
    Üst Eşik Plastik
    Üst Genişliği 41 mm