Behringer XENYX QX1002USB
10 Kanal Analog Multi-FX İşlemcili USB Deck Mikser
Ultra kompakt
XENYX 1002USB mikser 10 giriş (2 mikrofon, 4 stereo ) üstün kalitede sound ile kolay kullanımı bir araya getirmektedir. Stüdyo kalitesinde tasarlanan XENYX QX1002USB modeli (+48V) phantom güce sahiptir. Böylece kolaylıkla condenser mikrofon bağlayıp evinizde kayıt almaya başlayabilirsiniz.
Stüdyo kayıt başarısı!
Klark Teknik Kalitesi
Genel Özellikleri
• Özel Ultra-Düşük Frekans Bozulması
• Son Teknolojinin Ürünü, Phantom Power XENYX Mikrofon Preamp.
• Klark Teknik Efektler
• Harici Efekt Bağlantısı.
• 1 Stereo Aux İle Fx (Efekt) Veya Stereo Giriş Özelliği.
• Neo-Klasik "İngiliz” 3-Band EQ (Ekolayzır) Sayesinde Sıcak Ve Müzikal Sound.
• Ana Mix, Stereo CD/Tape Artı Bağımsız Kulaklık Çıkışı.
• CD/Tape Girişi
• Yüksek Kalitede Malzemeden Üretilmiştir. Bu Nedenle Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanım İçin Uygundur.
• BEHRINGER Almanya Tarafından Tasarlanmış Ve Geliştirilmiştir.
Teknik Özellikleri:
Efekt Bölümü:
Klark Teknik Dönüştürücü: 24-Bit Sigma Delta Sample Oranı: 40 KHz
Mono Girişler:
XLR Konektör (Elektronik Balanslı): Mevcut
Frekans Aralığı:Frekans Tepkimesi (-1 dB): <10 Hz İle 150 kHz Arası / Frekans Tepkimesi (-3 dB): <10 Hz İle 200 kHz Arası
Gain Gücü: +10 DB İle 60 DB Arası
Maks. Giriş Seviyesi: +10 DB Gain’de +12 DBu
Empedans: 1.9 KΩ Balanslı
Sinyal Bozulma Oranı:107 DB / 110 DB A-Weighted (+22 DB Gain’de 0 DBu Giriş)
Distortion:0.006% / 0.005% A-Weighted
Line Giriş:
Tipi:1/4" TRS, Elektronik Balanslı
Empedans: Ortalama 20 KΩ Balanslı 10 KΩ Balanssız
Gain: +10 + 40 DB Gain
Maks. Giriş Seviyesi: 0dB Gain’de +21 DBu
Ekolayzır:
Low (Bass): 80 Hz / ±15 DB