Audient EVO 16

  • Audient EVO 16
  • Audient EVO 16
  • Audient EVO 16
Yüksek Kalite USB-C Ses Kartı: 24-Giriş/24-Çıkış 24-bit/96kHz, 8 EVO Mikrofon Preamp, 2 JFET Enstrüman Girişi, 16-kanal ADAT I/O, 2 Kulaklık Çıkışı, Yüksek Çözünürlüklü TFT-LCD Ekran, Çok Kanallı Smartgain Özelliği (MAC/PC Uyumlu)

Audient EVO 16

Marka: Audient

20,403.24 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Hemen Al
Audient EVO 16
Yüksek Kalite USB-C Ses Kartı: 24-Giriş/24-Çıkış 24-bit/96kHz, 8 EVO Mikrofon Preamp, 2 JFET Enstrüman Girişi, 16-kanal ADAT I/O, 2 Kulaklık Çıkışı, Yüksek Çözünürlüklü TFT-LCD Ekran, Çok Kanallı Smartgain Özelliği (MAC/PC Uyumlu)
 

İşleri yapmanın yeni bir yolu


 

 
Kaydı kolaylaştırın
Gelişmiş dönüştürücü teknolojimizin yanı sıra ödüllü 8 EVO Preamp, yaptığınız her şeyi daha iyi seslendirecek. Buna, tamamen yeni, çığır açan Motion UI kontrol sistemi Smartgain ile kendi seviyelerini belirleyen akıllı mikrofon preampları ve en büyük oturumların üstesinden gelmek için yeterli Giriş/Çıkış gücü eklendiğinde, EVO 16, baştan sona kaydı kolaylaştırmak için tasarlanmış gerçek bir stüdyo güç merkezidir.

• EVO Mikrofon Preampları


• Sınıfında Lider Dönüştürücüleri


• JFET Enstrüman Girişleri


• Bağımsız Kulaklık Çıkışları


• Dijital Genişleme


Yüksek Çözünürlüklü LCD Ekran

       
 

 
EVO Mic Preamp
Stüdyo kalitesinde kayıtlar alın
8 adet son derece çarpıcı EVO Preamp ile ses performansınızı yükseltin. 25 yıllık mühendislik deneyimiyle desteklenen analog mikrofon preamp'ımız, ne kaydettiğiniz önemli değil, sesinizin en doğru, temiz ve kaynağa uygun sürümünü sunmak için tasarlanmıştır.
 


 
audient evo 16 usb c ses kartı 
 
Profesyonel Ses, stüdyo kalitesinde kayıtlar alın


 Mikrofon Gain, Mikrofon kazancına kolayca güç verinUltra düşük bozulma, gürültüsüz sinyal
 
audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp 


 
Yüksek çözünürlüklü ekran daha akıllı hale getirildi
EVO Preamp teknolojimiz sadece bir analog mikrofon preamplisinin tüm sonik avantajlarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda dijital olarak kontrol edilen hassasiyetle birleştirir ve size kazancınızı desibele kadar hassas bir şekilde ayarlama yeteneği verir.

• Ekranda gerçek zamanlı görsel geri bildirim

audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp

• Match pair stereo mikrofonlarınızın ses seviyesini mükemmel şekilde eşleştirin
 

• Yazılımla kontrol

 audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp


 
Smartgain
 
audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp 

Tam bir gain ayarlayıcı
Smartgain ile kayıt davullarını ve daha büyük oturumları kolaylaştırın. Tek bir düğmeye dokunarak 8 kanalın tümü için gain'i otomatik olarak ayarlayın. Yıldırım hızındaki Smartgain algoritmamız tarafından desteklenen Smartgain, kazancınızı 20 saniyeden daha kısa bir sürede otomatik olarak analiz etmek, ayarlamak ve mükemmel seviyelere getirmek için gelişmiş peak analizi kullanır!
 


Bize inanmıyor musun?


Şimdi, biriktirdiğiniz onca zamanla ne yapacağınızı bulmak size kalmış…
 

 
Kendi yardımcı mühendisiniz: Yalnız mı çalışıyorsun?

audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp

Kaydet, seviyeleri ayarla, tekrarla? Tanıdık geliyor mu?
Smartgain ile zamandan tasarruf edin ve kendi kendinize kayıt yapın. Basitçe mikrofonlarınızı kurun, Smartgain'e basın, performans göstermeye başlayın ve EVO 16 gerisini halletsin.
 


Gelişmiş Dönüştürücü Teknolojisi: Daha net, daha keskin netlik
MASSIVE 121dB dinamik aralık sağlayan EVO 16'nın yüksek performanslı dönüştürücü teknolojisi, sesinizi doğru bir şekilde duymanızı sağlayarak yaratıcı kararlar vermenize, sorunları belirlemenize ve kayıt ve miksleme projenizi geliştirmenize yardımcı olur.
 


MOTION UI

Motion UI, Audient tarafından EVO tarafından oluşturulan bir ses arabirimi kullanıcı arabirimi

Motion kullanıcı arabirimi (UI), ses arabiriminizle etkileşim biçiminizi değiştirmek için tasarlanmıştır. 
İlk kez, çarpıcı yüksek çözünürlüklü, tam renkli LCD ekran, bilgilere ihtiyaç duyduğunuzda akıllıca görüntüleyerek EVO 16'yı tamamen sürükleyici, kullanımı kolay bir deneyime dönüştürür.
 

 
Line Çıkışları

En İyi Rotayı Seçin
EVO 16'nın 8 line çıkışıyla birden fazla hoparlör seti aracılığıyla mikslerinizi bağlayın ve dinleyin. Alternatif olarak, sesi kompresörler veya FX üniteleri gibi harici cihazlara veya sanatçılarınıza dağıtmak üzere kulaklık amfilerine göndermek için ekstra line çıkışlarını kullanın.
 


Kulaklık Çıkışları

En çok ihtiyaç duyduğunuz yerde netlik
EVO 16'nın iki özel kulaklık amfisi ile en zorlu kulaklıkları bile kullanın. 600 Ohm'a kadar kulaklıklara kolayca güç sağlarken, ayrıntılı monitoring ve playback yanı sıra bol ses seviyesi de elde edin.
 


2 x Enstrüman Girişi

Klasik ton, modern ses
Bir canavar gitar sesi oluşturmak için doğru temele ihtiyacınız var. Harmonik olarak zengin JFET enstrüman giriş devremiz, klasik bir valf amplifikatörünün giriş aşamasını çoğaltmak için tasarlanmıştır ve gitar simlerinize vurmadan önce ideal bir sonik temel sağlar.
 


Dijital G/Ç
 
audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp 

Genişletme Odası
Stüdyonuzu geleceğe hazır hale getirin ve kurulumunuzu daha büyük oturumların üstesinden gelecek şekilde yapılandırın. İster davul kaydediyor olun, ister tam bir band çalıyor olun, EVO 16'nın optik girişleri ve çıkışları size yardımcı olur. Hem ADAT hem de SPDIF'i destekleyerek, kurulumunuza 16 kanala kadar mikrofon preampları ekleyerek stüdyonuzu genişletmek için size birçok seçenek sunar. 
 


Gelişmiş Monitör Kontrolü


Meraklı dinleyici için
EVO 16, kritik dinlemeyi ciddiye alır ve onu yedeklemek için monitoring işlevleriyle doludur. ALT monitör özelliğini kullanarak iki hoparlör seti arasında geçiş yapıyor olun, Mono'da miksinizi kontrol ediyor veya Talkback kullanarak sanatçınızla hızlı bir şekilde iletişim kuruyor olun, tüm özellikler doğrudan EVO 16'nın ön panelinden etkinleştirilebilir. En iyi bölüm, donanım F düğmesine hangi kontrolün atanacağını özelleştirebilmenizdir.

 ALT Monitoring              MONO                     TALKBACK
                            
 


Talkback

audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp
EVO 16'nın özel talkback teknolojisi, yerleşik mikrofon veya USB mikrofon gibi bilgisayarınıza bağlı herhangi bir ses kaynağını talkback mikrofonunuz olarak kullanmanıza izin vererek, kayıt için değerli mikrofon ön amplifikatörlerini serbest bırakır.
 


Ultra hızlı USB

audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp

Hız güvenilirlikle buluşuyor
Stüdyoda her saniye önemlidir - ve kaya gibi sağlam sürücü performansı, yüksek hızlı USB bağlantısı ve ultra düşük gecikmeli monitoring ile EVO 16 her zaman yaratıcılığınıza ayak uydurmak için gereken güvenilirliği sağlayacaktır.
 


İçerik oluşturucular için
Loopback
İçerik dünyasında, sesinizin yalnızca harika olması değil, aynı zamanda kontrol edilmesi kolay olması gerekir. Audio Loop-back bunu mümkün kılar. İçerik oluşturucular, podcast yayıncıları ve yayıncılar için idealdir.
 


• Bilgisayarınızın sesini kaydedin


• Oyun sesini kaydedin


• Görüntülü aramaları kaydedin
 

 

 
Mikser


 
Güçlü kontrol
İş akışınızı basitleştirmek için tasarlanan EVO Mikser, girişlerinizi ve çıkışlarınızı zahmetsizce kurmanıza ve yönlendirmenize, ultra düşük gecikmeli monitoring sağlamanıza, özel sanatçı kulaklık miksajları kurmanıza ve çok daha fazlasına olanak tanır.
 

 
MacOS ve Windows ile uyumludur.

 
 
Ara yüzlerin faydacı görünmesi gerektiğini kim söyledi?
EVO 16, hem masaüstünüzde hem de rafınızda harika görünmek için titizlikle tasarlanmıştır. Süper parlak arkadan aydınlatmalı LED aydınlatma sadece çarpıcı görünmekle kalmaz, aynı zamanda en karanlık stüdyolarda bile görünürlük sağlarken, sağlam çelik kasa EVO 16'nın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Taşınabilir
Yığılmış veya Raflı
Özelliklerle dolu olmasına rağmen, EVO 16 aldatıcı derecede küçük form faktörü ile normale meydan okur. Kaymaz lastik ayaklara sahip 14 inçten biraz daha geniş olan EVO 16, masaüstünüzde, dizüstü bilgisayarınızın altında veya isteğe bağlı raf kulaklarıyla stüdyonuza kalıcı bir armatür olarak mükemmel şekilde çalışır.
 

Çevre dostu
Çevresel etkimizi en aza indirmek için, EVO 16'nın sökülebilir raf kulakları, gerekli hammaddeleri, nakliye hacimlerini ve dolayısıyla karbon ayak izimizi azaltan isteğe bağlı ücretsiz bir ekstra olarak sunulacak. Ayrıca, kullandığımız küçük plastiklerin geri dönüştürülebilir olmasını sağlarken, EVO 16'nın ambalajlarının geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmasını sağlamak için de büyük adımlar attık.
 


Ücretsiz yazılım ve eklentiler
Tüm önemli ses yazılımları ve eklentileri ile uyumlu olan EVO 16, Cubase LE dahil olmak üzere bir profesyonel kayıt yazılımı koleksiyonuyla birlikte gelir ve size kutudan çıkar çıkmaz kayda başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi verir.

ARC
Mevcut herhangi bir Audient ürününe sahipseniz, tek yapmanız gereken ürününüzü kaydettirmek ve bu harika tekliflerden ücretsiz olarak yararlanmaktır!

audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp  
audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp audient evo 16 usb c ses kartı mikrofon preamp
 

 
Özellikler
Mikrofon Preamplifikatörü
• Mikrofon Kazanç Aralığı: 58dB
• Line Kazanç Aralığı: 58dB (-10dB ped)
• Hayali güç: 48v +/-4v @ 10mA/Kanal
• Mikrofon EIN: <-127.5dBu
• CMRR: >80dB @ 1kHz
• Maksimum Giriş Seviyesi: +16dBu
• Giriş Empedansı (Mic): >3kΩ Dengeli
• Giriş Empedansı (Line): >10kΩ Dengeli
• Frekans tepkisi: +/-0.5dB 10Hz - 40kHz
• Crosstalk: <-105dBu @ 1kHz <-103 @ 10kHz
• THD+N @ 0dBu (1kHz): <0.0015%
• SNR: 100dB
• XLR: Pim 2 (Sıcak), Pim 3 (Soğuk) ve Pim 1 (Kalkan)
• 1/4” Jak: IP (Sıcak), HALKA (Soğuk) & KOL (Kalkan)

DI
• DI Kazanç Aralığı: 58 dB
• Maksimum Giriş Seviyesi: +10dBu
• Giriş Empedansı: 500k
• Frekans tepkisi +/-0.5dB 10Hz - 20kHz
• THD+N @ 0dBu (1kHz): <0.1%
• SNR: 100dB
• 1/4” Jak: UÇ (Sıcak) & KOL (Kalkan)

ADC Girişleri
• Dijital Referans Seviyesi: 0dBFS = +10.5dBu
• Frekans tepkisi: +/-0.5dB 10Hz - Fs/2
• Crosstalk: -125dBu @ 1kHz ve 10kHz
• THD+N @ -1dBFS (1kHz): <0.001%
• Dinamik Aralık: 112.5dB A Ağırlıklı

DAC Çıkışları
• Maksimum Çıkış Seviyesi: 12dBu
• Dijital Referans Seviyesi: 0dBFS = +12dBu
• Çıkış empedansı: <50Ω
• Frekans tepkisi: +/-0.5dB 10Hz - Fs/2
• Crosstalk: <-110dBu @ 1kHz
• THD+N @ -1dBFS (1kHz): <0.001%
• Dinamik Aralık: 121dB A ağırlıklı
• 1/4” Jak: UÇ (Sıcak), YÜZÜK (Soğuk) & KOL (Kalkan)

Kulaklık Çıkışı
• Maksimum Çıkış Seviyesi: 11.25dBu
• Çıkış empedansı: <50Ω
• Frekans tepkisi: +/-0.5dB 10Hz - Fs/2
• Crosstalk: -108dBu @ 1kHz
• THD+N @ -1dBFS (1kHz): <0.001%
• Dinamik Aralık: 118dB A ağırlıklı
• 30 ohm'a Maksimum Seviye: +8.5 dBu, %0.00094 THD+N, 1.66Vpk Güç: 86mW
• 60 ohm'a Maksimum Seviye: 10 dBu, %0.00079 THD+N, 2.55Vpk Güç: 104mW
• 600ohm'a Maksimum Seviye: 11,2 dBu, %0,00057THD+N, 3,83Vpk Güç: 24mW
• 1/4” Jak: UÇ (Sol), YÜZÜK (Sağ) & KOL (Kalkan)

Boyutlar
• Boyutlar (Birim) 355 mm (g) x 255 mm (d) x 53 mm (y)
Havale / EFT (%5) :19,383.08 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Worldcard ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,403.24 TL
210,201.62 TL20,403.24 TL
36,801.08 TL20,403.24 TL
45,814.92 TL23,259.69 TL
54,733.55 TL23,667.76 TL
64,012.64 TL24,075.82 TL
73,497.70 TL24,483.89 TL
83,111.49 TL24,891.95 TL
92,811.11 TL25,300.02 TL
102,570.81 TL25,708.08 TL
112,374.20 TL26,116.15 TL
122,210.35 TL26,524.21 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,403.24 TL
210,201.62 TL20,403.24 TL
36,801.08 TL20,403.24 TL
45,814.92 TL23,259.69 TL
54,733.55 TL23,667.76 TL
64,012.64 TL24,075.82 TL
73,497.70 TL24,483.89 TL
83,111.49 TL24,891.95 TL
92,811.11 TL25,300.02 TL
102,570.81 TL25,708.08 TL
112,374.20 TL26,116.15 TL
122,210.35 TL26,524.21 TL
CARDFINANS Bankası Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,403.24 TL
210,201.62 TL20,403.24 TL
36,801.08 TL20,403.24 TL
45,814.92 TL23,259.69 TL
54,733.55 TL23,667.76 TL
64,012.64 TL24,075.82 TL
73,497.70 TL24,483.89 TL
83,111.49 TL24,891.95 TL
92,811.11 TL25,300.02 TL
102,570.81 TL25,708.08 TL
112,374.20 TL26,116.15 TL
122,210.35 TL26,524.21 TL
Akbank (Axess) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,403.24 TL
210,201.62 TL20,403.24 TL
36,801.08 TL20,403.24 TL
45,814.92 TL23,259.69 TL
54,733.55 TL23,667.76 TL
64,012.64 TL24,075.82 TL
73,497.70 TL24,483.89 TL
83,111.49 TL24,891.95 TL
92,811.11 TL25,300.02 TL
102,570.81 TL25,708.08 TL
112,374.20 TL26,116.15 TL
122,210.35 TL26,524.21 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,403.24 TL
210,201.62 TL20,403.24 TL
36,801.08 TL20,403.24 TL
45,814.92 TL23,259.69 TL
54,733.55 TL23,667.76 TL
64,012.64 TL24,075.82 TL
73,497.70 TL24,483.89 TL
83,111.49 TL24,891.95 TL
92,811.11 TL25,300.02 TL
102,570.81 TL25,708.08 TL
112,374.20 TL26,116.15 TL
122,210.35 TL26,524.21 TL
Garanti (Bonus) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,403.24 TL
36,801.08 TL20,403.24 TL
64,012.64 TL24,075.82 TL
92,811.11 TL25,300.02 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim