Yamaha C1X SH Silent Akustik Kuyruklu Piyano

  • Yamaha C1X SH Silent Akustik Kuyruklu Piyano
  • Yamaha C1X SH Silent Akustik Kuyruklu Piyano
Yamaha C1X SH Silent Akustik Kuyruklu Piyano

Yamaha C1X SH Silent Akustik Kuyruklu Piyano

Marka: Yamaha

2,563,986.29 TL

/ %15 İNDİRİM

2,167,125.94 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Hemen Al

Specs

Size/Weight

Dimensions Width 149cm
Height 101cm
Depth 161cm

Control Interface

Keyboard Number of Keys 88
Key Surfaces - White Acrylic resin
Key Surfaces - Black Phenolic resin
Pedal Type Sostenuto
Sensor/Driver Hammer Sensors 88 one-beam, two-point optical fiber sensors
Key Sensors 88 two-beam, four-point optical fiber sensors (key-release velocity sensing)
Pedal Sensors Sustain and Shift Pedals:Continuous position sensors, Sostenuto pedal:On/off sensor

Cabinet

Lid Prop Positions 3
Prop Safety Stop Yes
Key Cover Lid/Fallboard Locks Yes
Soft-Close Fallboard Yes

Silent System

Piano Silencing Mechanism Lever-activated hammer shank stopper
Action Grand piano action with Quick Escape mechanism

Voices

Tone Generation Tone Generating Technology Digital stereo sampling with sustain pedal resonance effects
Ware ROM Capacity 30 megabyte
Polyphony Number of Polyphony (Max.) 32
Preset Featured Voices Yamaha CFIIIS concert grand piano

Songs

Preset Number of Preset Songs 8

Functions

Overall Controls Tuning 438 ~ 445 hertz in 1-hertz stepsFine tuning in 1.2-cent steps

Storage and Connectivity

Connectivity DC IN In
Headphones Headphones x 2
AUX IN In/Out
AUX OUT In
AUX Pedal Out

Power Supply

Power Requirements 15V DC, 2000mA supplied from AC adapter

Accessories

Included Accessories Headphones HPE-170 headphones x 1
Power Adaptor AC adapter

 

Yamahakonsol piyanolar, tecrübe, teknoloji ve mükemmeliyetçiliğin getirilerinesahiptir. Yamaha, konsol piyanolarda, yeni başlayan bir piyanistten birvirtüöze kadar tüm piyanistlerin ihtiyaçlarına, geniş ürün yelpazesindesahiptir. Bu geniş yelpazenin tüm üyeleri, Yamaha'nın efsaneleşmiş ustalığı,yüksek ses kalitesi, performansı ve teknolojinin getirilerinin yansımasıdır.Kalitesinin ve zerafetinin çok altında olan fiyatı ile B serisinden, İngilizasaleti ve tasarım ayrıntılarının birleştiği P serisi ve Radius serine, tümdünyanın en çok tercih ettiği profesyonel piyano olan U serisinden, kullanılanağaçların mükemmel kalitesini ilk dokunuşta size duyuran YUS serisine ve tamamıel yapımı olan mükemmeliyetçi SU serisine kadar tüm Yamaha konsol piyanolar, sizimükemmeliyet kavramı ile tanıştıracak.

 

YAMAHA AKUSTİK PİYANOLARIN TEMEL AVANTAJLARI

1 : Akustik piyanoda kullanılan ağaçların mevsim ve havasıcaklıklarından etkilenmesi

Ülkemizde kullanılan ısıtma sistemleri ve Türkiye'nin iklimşartları göz önüne alındığında, var olan etkenler aslen bir piyanoda kullanılanağaç için uygun değildir. Bu durum göz önüne alındığında, kalitesiz ağaçlar,piyano sahiplerine büyük problemler yaşatır. Örnek olarak, havadaki nemoranının sürekli olarak piyanoda kullanılan ağaçtan az olması durumu,piyanodaki ağaçta kuruma ve kurumanın getirileri ile çatlamalara yol açar.Kullanılan dış ağaçlarda, aslen plastik olan polyesterin altındaki ağaçlardakuruma olması, dış görünümde çatlaklar ve kırılmalara yol açar. İklim problemiyaşayan bir piyanonun akordu hiçbir zaman uzun süreli olarak dayanmaz.

Yeni kesilmiş bir ağacın yaklaşık %80'i nemdir. Bu nem ağaçkullanılmadan önce bütünen kurutulmazsa, işlenip kullanıldıktan sonra problemyaşanabilir.

 

Çözüm:

Bahsi geçen problemin yaşanmaması için, kullanılmadan önce ağacınçok ayrıntılı bir şekilde işlenmesi gerekir. Bu işlemin ismi sezonlamadır.Yamaha, kullandığı ağacın yetiştirilip kesilmesinden sonraki her safhasınamüdahil olduğundan sezonlama işlemi için gereken tüm ayrıntılı bilgileresahiptir. Yamaha, müzik enstrümanı için ağaç işleme konusunda dünyadaki eneşsiz teknolojiye sahiptir. Dünyanın farklı bölgelerindeki iklim şartlarınagöre var olan değişiklikler sebebi ile, tüm Yamaha piyanolar farklı iklimbölgelerine göre üretilir. Türkiye'deki tüm Yamaha piyano ürün yelpazesi,Avrupa kıtası özelliklerine göre üretilmiştir, ve bu özellikler Türkiyeşartları ile %100 uyumludur. Bu sezonlama işlemi için yıllarca sürmüş bir AR-GEçalışması sonucunda, özel bilgisayar programları ve her noktasına kadariklimlendirmesi kontrol edilen fabrikalar Yamaha tarafından geliştirilmiştir.Bu sezonlama işlemi ile Yamaha piyanoların avantajları şunlardır:

* Akort mukavemeti diğer piyanolara göre çok daha fazladır.
* Detaylara verilen bu önem sayesine üst seviye bir enstrümandır.
* Dış ağaçlarında polyester altında kullanılan özel reçineler sayesinde ağaçsezonlanmış, dış etkenlerden tamamen soyutlanmıştır. Bu sebebten zamanlamobilya üzerinde hiçbir çatlak ve kırık yaşanmaz.
* Yamaha dışındaki tüm üreticiler, ağaç üzerine direkt polyester uygulamasıyaparlar. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, polyester doğadan hiç etkilenmeyenkurudukca sıvıdan katı hale geçen ve katı olarak %0 esneme payına sahip birmaddedir. Ağaç ise bunun tam tersi, yaşayan, zamanla içindeki nemi bırakan vedolayısı ile esneyebilen bir materyaldir. Yamaha kullandığı polyesterlenecekağaçları reçine bazlı özel bir formülü ile mumyalar. Bu işlem sayesinde ağaç,ses için sahip olduğu hiçbir özelliğini kaybetmeden, nem ve esnemeözelliklerini kaybeder, böylece polyester altında herhangi bir esneme payınasahip olmaz. Ayrıca, reçinelenmiş ağaç, normal ağaca göre daha düz bir yüzeyesahip olduğundan polyester oranı sürekli olarak aynı kalır ve bu özellikpiyanonun sesini olumlu yönde etkiler, Yamaha piyanolarında yıllar boyuncamükemmel bir görsel olmasını sağlar.

 

2 : Piyano Cilası ve Polyester Yüzey

Piyanoların dış kaplaması iki sebepten dolayı yapılır: Ağacıkorumak ve görsel güzellik. Eski dönemlerde vernik ve lak ile yapılan bu işlem,zamanla yerini polyestere bıraktı. Polyester günümüz teknolojisinin getirisiolan, kimyasal bir materyaldir ve ağacı diğer kaplamalara göre çok daha iyikorur. Ayrıca görsel olarak çok daha şık bir görüntüye sahiptir. Yamaha, matgörünümlü ya da farklı renkli modellerinde de, özel geliştirilmiş bir polyesterkullanır. Yamaha'nın kullandığı bu özel kaplamayı aşağıda yazdığımız gibi öneçıkarabilirsiniz;

Yamaha'nın tam bir ayna görselinde olan ve hiçbir dalgalanmasıolmayan parlak yüzeyini özellikle incelemelisiniz.. Diğer markalarda bu yüzeyindalgalı olacağını göreceksiniz..

Yamaha, tüm modellerinde kendisi tarafından geliştirilmiş, varolan en yüksek kalitedeki polyesteri kullanır. Kullanılan polyester, üretildiğifabrika ve model fark etmeksizin aynıdır.

 

Kullanılan malzemenin avantajları:

Güneşten ve nemden korur.
Lak ile kaplı piyanolardan 10 kat daha kalın, 7 kat daha dayanıklıdır.Polyesterin kalınlığı sese etki yapmamakla beraber, piyanonun ağaçlarının çokdaha uzun bir süre dayanıklı olmalarını sağlar. Bu dayanıklılık sayesindeenstrümanın görsel güzelliği tüm ömrü boyunca sorunsuz bir şekilde devam eder.
Piyanonun dayanıklılığı en üst düzeyde artar.
İkinci el değeri yükselir.

 

3 : Tuş Kapağı ve Yamaha Soft-Close'un Avantajları

Yamaha, U serisi ve üstü duvar piyanolarında ve C Serisi kuyruklupiyanolarında yavaş kapanabilen Soft-Close kapak kullanır. Soft-Close sistemiYamaha'ya patentlidir. Diğer markalarda kullanılanın aksine yatay pivot vidalarile tutturuculu hidrolik sistemi, Kapağın baskın ağırlığı ile kapanır.Soft-Close sistemi sayesinde kapak ani kapanmaz, bu hem çalıcının hem piyanonunbu gibi bir durumdan yaralanmamasını sağlar.

 

4 : Kuyruklu Piyanolarda Üst Kapak

Kuyruklu piyanolardaki üst kapak, ağır bir ağaçtır ve sadecebirkaç tane vida ile kuyruk çerçevesine tutturulur. Bu durum ilk bakışta biletehlikeli bir durumun olabileceği hissini verir. Ağırlık sayesinde gevşeyen buvidalar hem tehlike oluşturur hem de yaptığı vibrasyon ile sesi bozar.Yamaha'nın kullandığı üstün kalınlıkta ve akıllı pivotlar, kapağı asla gevşekbırakmaz. Bu sayede, vibrasyon ve kapağın çıkma tehlikesi yoktur. Bu vidalarmasif pirinçten yapılmaktadır. Bu da hem görsel olarak uyum hem de esneklikkazanmayan sert bir yapı sağlar.

 

5 : Dubleks Skala nedir? Yamaha'daki avantajları nelerdir?

Günümüz modern müzik setlerinde bir tek düğmeyi çevirip bütünkarakteri değiştirebilirsiniz. Piyanolar, bu elektronik aletlerden çok dahaeskidir ve sesi doğal olarak üretir. İlk üretildiğinde zayıf olan piyano seskarakteri zamanla eklenen bir çok özellikle başka bir boyuta taşındı.

 

Şimdi Dubleks skalanın nasıl çalıştığına bakalım;

Normalde, tellerin çekiç vuruşundan etkilenmeyen kısımları keçedilimleri ile susturulur.
Dubleks skala ile geliştirilen teknoloji, son iki oktavda kullanılmıştır.
Piyanolarda tiz oktavlar 2 şekilde tasarlanır.

1. Ya telin susturulmamış uzunluğu çekiç tarafından titretilir ve ses üretir.
2. Ya da 2 bölüm çekiç tarafından tetiklenmez, ama serbest bir şekilde üstharmonikleri oluşturur.

Dubleks skalaya sahip olan bir piyanonun farkı, olmayan bir piyanoile beraber tiz seslerden çalındığında hemen ortaya çıkar. Yamaha GC1'denCFIIIS'e kadar bütün modellerinde dubleks skala sistemini kullanır. Yamahamodellerinde dubleks skala 3 tel segmentinde de kullanılır. Böylece daha zenginbir ton elde edilir. Böylece çalıcının piyanodan alacağı ses daha dakalitelenir. Ayrıca dubleks skalaya sahip bir piyanonun değeri normal birpiyanodan daha yüksektir.

 

6: Çivi Bloğu ve Yamaha Humid-A-Seal patentli sistemi

Çivi bloğu, piyanonun akordunun sağlandığı çivileri tutan sert birağaç bloğudur.
Çivi bloğunun temel niteliği:
Akort çivisinin sahip olduğu yüksek gücü destekler ve taşır.
Akort işlemi sırasında akort çivisinin rahatça hareket etmesini sağlar.

Çivi bloğu piyanodaki en önemli parçalardan olup, esasen piyanonunömrünün belirleyicilerindendir. Piyano teknisyenlerinin bugüne kadartecrübelerinden öne çıkan en önemli çivi bloğu materyali sert akçaağaçtır. İyibir çivi bloğu en az 3 katmanlı ağaçtan oluşur. Çivi bloğunun yıllarca düzgünbir şekilde dayanabilmesi için nem ve ısı gibi dış etkenlere karşı korumalıolması gerekmektedir. İşte bu problem için Yamaha Humid-A-Seal patentinigeliştirmiştir.

 

Humid-A-Seal nedir?

Humid-A-Seal sisteminde, çoklu çivi bloğu laminesinin dışkısımlarında normalde kullanılandan daha kalın ağaçlar kullanılır. Patentinesası kullanılan tutkalın formülündedir. Bu tutkal kağıt şeklinde bir film ileısı kullanılarak ayrıştırılır ve reçine esaslıdır. Çivi bloğu malzemesi yüksekbasınç altında sıkıştırılarak tutkallama işlemi yapılır. Ve kimyasal esasındanem ve ısı farklarına karşı koruma içeren bu sistem, sese hiçbir etkenyaratmadan, çivi bloğunun diğer markalarda kullanılanlara göre çok dahadayanıklı olmasını sağlar.

Humid-A-Seal sadece YAMAHA'ya patentlidir ve Yamaha piyanolarındakullanılır. Avantajları;

- Çivi bloğunu nem ve ısı etkenlerinden koruyarak daha uzun süredayanan bir akord mukavemeti sağlar.
- Bu ısı ve nem dayanıklılığı sayesinde, piyanonun ömrünün esasbelirleyicilerinden biri olan çivi bloğunun ömrü çok daha fazla artar.
- Akort mukavemetinin yüksek olması piyano kullanıcısının piyanodan aldığıkeyfi artirir.
- Humid-A-Seal sistemli bir piyanonun geniş zamanda bakım masrafı çok daha azdır.

 

7 : Yamaha Patentli Kesik Uçlu Akort Çivileri

Bir piyanonun akort çivileri, çivi bloğu ile uyum içinde olmakzorundadır.
Çiviler piyano üzerindeki en ağır baskıya sahip olan parçalardır. Bir çivitonlarca gerilimi taşır. Bu gerilime rağmen çiviler, akort işlemi sırasındaağaca zarar vermeden nazikçe hareket edebilmelidir.
Bu hareket mukavemetini ve dayanıklılığı sağlamak için Yamaha, kesik uçluçivileri geliştirmiştir ve tüm modellerinde kullanmaktadır.
Bu çiviler sadece Yamaha piyanolarında kullanılmaktadır ve Yamaha tarafındançok yüksek bir kalite kontrol aşamasında üretilmektedir. Bu çiviler sayesindeYamaha piyanoların akort işlemleri daha kolaydır.
Akort daha dayanıklıdır.
Çivilerin ömürleri diğer piyanolara göre çok daha uzundur.
Bu kaliteli çiviler sayesinde Yamaha piyanolarının servis ihtiyaçları çok dahadüşüktür.

 

8 : Döküm Piyano Şaseleri ve Yamaha V-PRO Şase

Geleneksel olarak, şaseler ıslak kum dökümü ile üretilir.
Islak kum ile beraber eritilmiş demir birleşimi kalıplanıp soğutularak şaseelde edilir. Bu metodla üretilen şaselerdeki bariz problemler olur;
Şasede var olan deliklerin ölçüleri milimetrik olarak tutmaz. Aynı zamanda şaseçıkıntılarının ölçüleri de problem yaratabilir. Bu durumda şasenin oturduğuağaca dışarıdan müdahale edilerek ölçüler tutturulur, bu işlem de ağaçlarınorijinal ölçülerdeki özelliklerini bozar. Yüksek ısılardan soğutularak yapılan buşasede, soğuma aşamasında şase istenilen ölçülerin dışına çıkabilir. Ayrıca bumetodla üretilen şaseler görsel olarak şık değillerdir.

Tüm bu problemleri aşmak için Yamaha vakum kalıplı döküm işlemini(V-Pro) geliştirmiştir.
V-Pro şasesine dokunduğunuz an farkı anlayacaksınız.
V-Pro şase sisteminde, kalıp içinde vakum sistemi uygulanarak dökümde sıcakdemir ile kuru kum kullanılır.
Erimiş metal kalıba alındığında kuru olan kum dana sık ve şekilli bir şekildekuruma sağlar.

Yamaha tarafından geliştirilmiş üstün kurutma teknikleri ilesorunsuz ve milimetrik bir şase elde edilir. V-PRO Şaseler, diğer markalarınşase sistemlerinden katlarca dayanıklıdır ve V-PRO şaselerinden ilk üretimindenbu yana şase sebepli hiçbir geri dönüş yaşanmamıştır. Dayanıklı olan bu şasesistemi, hem görsel güzellik hem de akort mukavemeti sağlar.

 

9 : Ses Tahtası Materyalleri

Stradivarius'dan bugüne enstrüman yapımcıları bir enstrüman içinen geçerli ağacın Ladin olduğunu bilir. İyi piyanoların ses tahtaları, masifladin ağacı kütüğünden üretilir.
Ses tahtasının temel görevi, piyano şasesinde akortlu olan teller ile üretilenvibrasyon ve sesi amplifike etmektir.
Bugüne dek bir çok üretici maliyeti düşürmek için kontra ağaç ve laminasyongibi bir çok yola başvurmuştur.
Sesi gerektiği gibi üretmenin tek yolu kaliteli masif ladin ağaçlarkullanmaktır.

Yamaha'nın Masif Ladin Ses tahtaları ve bu konuya kattıkları:

Yamaha, kütükten dörde bölünmüş masif ladin ağaçları kullanır.
Bu şekilde üretilmiş bir ses tahtasına sahip olan Yamaha piyanolar, çalımkeyfi, en iyi ton ve sustaine sahiptir.

 

10 : Ses Tahtası Omurgaları

Piyanoların ses tahtaları aynı kemanlarda olduğu gibi eğimlidir.Bu eğim sesi bozmayacak ağaç yapılı bir omurga ile korunmalıdır. Bu omurga seseyüksek derecede etkilidir. Eğer ses tahtası eğimini kaybederse, masif olanladin ağacı yapısında çatlaklar oluşur ve bu onarılamaz hasarlara yol açar.Omurgalar, ses tahtasını güçlendirmekle beraber, ses tahtası üzerinden geçentitreşimlerin geri dönüşünü sağlar.

SADECE YAMAHA, TÜM SES TAHTASINA BAŞTAN SONA DESTEK VEREN TAM BOYOMURGALAR ÜRETİR.

Diğer tüm markalarda omurgalar, kullanıldığı bölgeye göre uzunlukısalıdır.

Yamaha'nın kullandığı bu yöntem, diğerlerinin aksine çokmaliyetlidir, çünkü omurgalar çok pahalı ladin ağaçlarından üretilir. Buomurgalar ayrıca ses tahtasının çivibloğu üzerindeki baskısını azaltarakakordun daha uzun süre mukavemetli kalmasını sağlar. Piyanonun performansını,ömrünü ve değerini artırır. Uzun vadede bakım-onarım masraflarını düşürür.

Yamaha'nın ses tahtası üretimine getirdiği bir yenilik dekullandığı akustik çubuklarıdır. Duvar piyanolarında bass kısmına yerleştirilenakustik çubuğu ile tiz kısmının alt tarafına yerleştirilen çubuk, duvarpiyanolarında, kuyruklu piyanolardaki ses tahtalarına yakın bir titreşimniteliği sunar. Çubuklar sayesinde ses tahtasını en etken olan ve en etkenolmayan bölgelerindeki titreşimler birbirlerine yaklaştırılır.

 

11 : Ses Tahtası Köprüleri

Ses tahtası köprüleri piyano tonunun kalitesini belirleyen majörfaktörlerden biridir.

Üretim geleneklerine göre, köprüler, piyano üretildikten sonra,daha önce kabaca hazırlanmış bir köprünün işlenerek piyanoya adapte edilmesiylemonte edilir. Bu yöntemde ses köprüleri yerleştirilirken ağaca yüzlerce kezişlenir ve ağaç neredeyse yeniden kullanılacağı piyanoya göre şekillenir. Eğerişlemi yapan kişi tam olarak köprüyü denemelerde yerleştiremezse ses tahtasıgövdesinde yanlış delikler açmış olur ve bu delikler giderillemez. Köprülerişlemi yapan kişinin yapacağı işleme göre belirlendiğinden her piyanoda farklıbir ses karakteri ve tonal değer oluşur.

Yamaha bu durumu kontrol altında tutmak için, milimetrikdeğerlerle çalışan köprü işleme bilgisayarını geliştirmiştir. Böyleceproblemsiz, pürüzsüz ve ses kalitesine en uygun etkiyi sağlayan Yamahateknisyenleri ve bilgisayar aracılığıyla beraberce geliştirilip piyano üzerineuygulanır.

Bu işlem, her piyanoda %100 ses kalitesi sağlar.

 

12 : Sırt Direkleri ( Backpost ) ve Omurga bağlantıları

Sırt direklerinin yani backpostların tek görevi piyanonundayanıklılığını artırmak değildir. Akort edilerek gerilmiş teller ile birpiyanonun tansiyonu 20 tonun üzerindedir ve bu büyük basıncın hatrı sayılır birkısmı sırt direkleri üzerine dayanır. Ancak sırt direklerinin bu görev ileberaber diğer görevi sesi etkilemektir. Direklerin hemen arkasındaki sestahtası, teller üzerinden gelen ses ve vibrasyonu yakalar ve amplifke eder,ancak bu vibrasyonların bir kısmı ses tahtasından kaçar. Tamamı masif ağaçlarlaüretilen sırt direklerinin diğer görevi, ses tahtasından amplifike edilmedendışarı çıkan sinyal ve titreşimleri yakalayıp, ses tahtası üzerine geridöndürerek, sinyalde geri dönüşü yakalamaktır.

Yamaha bu dönüşüm işlemini gerçekleştirmek ve dayanıklılığıartırmak için, hem ses hem dayanıklılık yönünden güçlü olan akçaağaç ve maunağaçlarını sırt direği üretiminde kullanır.

 

13 : Mekanizma Rayları

Malumunuz, yüzlerce mekanizma parçasının tamamı, geleneksel yapılıpiyanolarda bir ağaç rayın üzerinde durur. Doğal şartlardan, yani ısı ve nemdenetkilenen ağaç, zamanla genleşme yaşadığında, bu yüzlerce mekanik parçadanherhangi bir tanesini yerinden oynattığında, domino taşı gibi birbirine dayananbu mekanik parçalarda problem oluşması kaçınılmazdır.

Yamaha, mekanizma rayı olarak titreşimi azaltılmış ve ek yerlericontalanmış alüminyum kullanır.
Mucidinin Yamaha olduğu bu alüminyum ray, yüzyılın piyano üretimi konusundakien önemli buluşlarındandır.
Alüminyum rayın yüksek mukavemeti sayesinde mekanizma vidaları uzun yıllarcasorunsuz bir şekilde çalışır. Alüminyum hiçbir doğal etkenden etkilenmez.

 

14 : Tuş Yatağı ve Tuşların Yerleştiği Çerçeveler

Alacağınız piyanonun her yanı mükemmel olsa da, tuş yatağından kaynaklıbir sıkışma bütün çalışmanızı bozacaktır. Yamaha, en başta anlattığımız gibiağaç sezonlaması işlemine son derece önem verir. Tuşlarda kullanılan ladinağaçları ve yataklarda kullanılan ağaçlar iki kez sezonlanarak iklim ve nemdenkaynaklı şişmelerin olmasına asla izin verilmez.

 

15 : T Tutturuculu Çekiçler

Yamaha piyanolarının sahip olduğu 88 çekicin keçelerinin tamamı Tşeklinde kenetlendirilmiştir.
Bu prodesür sayesinde çekiçlerdeki keçeler hatasız bir şekilde çekiç ağacınakenetlenmiş, ve aynı zamanda keçeler, baskı yerlerindeki gereken mukavemetesahip olmuştur.
T kenetlenmesi sayesinde Yamaha piyanolardaki çekiç keçelerinde çok daha azyapıştırıcı kullanılmıştır.
Az yapıştırıcı daha az kimyasal etkileme uzun dönemde piyanonun tonunundeğişmemesi anlamına gelmektedir. Piyanonun ilk zamanındaki yüksek seskalitesi, ömrü boyunca mukavemetini koruyacaktır.

Havale / EFT (%5) :2,058,769.64 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Worldcard ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-2,167,125.94 TL
21,083,562.97 TL2,167,125.94 TL
3722,375.31 TL2,167,125.94 TL
4617,630.89 TL2,470,523.57 TL
5502,773.22 TL2,513,866.09 TL
6426,201.43 TL2,557,208.61 TL
7371,507.30 TL2,600,551.13 TL
8330,486.71 TL2,643,893.65 TL
9298,581.80 TL2,687,236.17 TL
10273,057.87 TL2,730,578.68 TL
11252,174.65 TL2,773,921.20 TL
12234,771.98 TL2,817,263.72 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-2,167,125.94 TL
21,083,562.97 TL2,167,125.94 TL
3722,375.31 TL2,167,125.94 TL
4617,630.89 TL2,470,523.57 TL
5502,773.22 TL2,513,866.09 TL
6426,201.43 TL2,557,208.61 TL
7371,507.30 TL2,600,551.13 TL
8330,486.71 TL2,643,893.65 TL
9298,581.80 TL2,687,236.17 TL
10273,057.87 TL2,730,578.68 TL
11252,174.65 TL2,773,921.20 TL
12234,771.98 TL2,817,263.72 TL
CARDFINANS Bankası Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-2,167,125.94 TL
21,083,562.97 TL2,167,125.94 TL
3722,375.31 TL2,167,125.94 TL
4617,630.89 TL2,470,523.57 TL
5502,773.22 TL2,513,866.09 TL
6426,201.43 TL2,557,208.61 TL
7371,507.30 TL2,600,551.13 TL
8330,486.71 TL2,643,893.65 TL
9298,581.80 TL2,687,236.17 TL
10273,057.87 TL2,730,578.68 TL
11252,174.65 TL2,773,921.20 TL
12234,771.98 TL2,817,263.72 TL
Akbank (Axess) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-2,167,125.94 TL
21,083,562.97 TL2,167,125.94 TL
3722,375.31 TL2,167,125.94 TL
4617,630.89 TL2,470,523.57 TL
5502,773.22 TL2,513,866.09 TL
6426,201.43 TL2,557,208.61 TL
7371,507.30 TL2,600,551.13 TL
8330,486.71 TL2,643,893.65 TL
9298,581.80 TL2,687,236.17 TL
10273,057.87 TL2,730,578.68 TL
11252,174.65 TL2,773,921.20 TL
12234,771.98 TL2,817,263.72 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-2,167,125.94 TL
21,083,562.97 TL2,167,125.94 TL
3722,375.31 TL2,167,125.94 TL
4617,630.89 TL2,470,523.57 TL
5502,773.22 TL2,513,866.09 TL
6426,201.43 TL2,557,208.61 TL
7371,507.30 TL2,600,551.13 TL
8330,486.71 TL2,643,893.65 TL
9298,581.80 TL2,687,236.17 TL
10273,057.87 TL2,730,578.68 TL
11252,174.65 TL2,773,921.20 TL
12234,771.98 TL2,817,263.72 TL
Garanti (Bonus) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-2,167,125.94 TL
3722,375.31 TL2,167,125.94 TL
6426,201.43 TL2,557,208.61 TL
9298,581.80 TL2,687,236.17 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim