ALESIS Nitro Mesh Kit File Derili 8-Parça Elektronik Davul Seti

  • ALESIS Nitro Mesh Kit File Derili 8-Parça Elektronik Davul Seti
ALESIS Nitro Mesh Kit File Derili 8-Parça Elektronik Davul Seti

ALESIS Nitro Mesh Kit File Derili 8-Parça Elektronik Davul Seti

Marka: ALESIS

22,700.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
*Alesis Nitro Mesh Kit Kurulum Kılavuzu'na bu linkten ulaşabilirsiniz!

*Alesis Nitro Mesh Kit Kurulum Videosu'na bu linkten ulaşabilirsiniz!

Üst Kalite His ve Doğal Dinamikler/Filenin Farkını Hissedin

Alesis Nitro Mesh, Alesis'in yeni nesil file deri teknolojisine sahip 8-parça elektronik davul setidir. File deriler, doğal hisleri ve ultra-sessiz cevabıyla davulcuların elektronik davulda öncelikli tercihidir. Alesis Nitro Mesh bir adet 8" çift-bölgeli file derili trampete ve 3 adet 8" file derili tom'a sahiptir. Tam bir davul seti için ihtiyacınız olan diğer her şeye sahiptir; 3 adet 10" zil, özel tasarım Alesis hi-hat pedalı ve bas davul pedalı ve dayanıklı 4-bacak alüminyum rack. Kolay kurulum için kablolar, adaptör ve davul anahtarı da dahildir. Tüm bunlar yüzlerce perküsyon sesine, 40 farklı davul setine ve 60 dahili eşlik şarkısına sahip güçlü Nitro elektronik davul modülüne bağlanır.

Genişletilmiş Sesler
Nitro modül sesler-ve sürprizlerle doludur. Arkadan aydınlatmalı LCD ekran menüleri gezmeyi kolaylaştırır. Davul ve zil düğmeleri geleneksel davul seti diziliminde konumlandırılmıştır; böylece sesleri kolaylıkla atayabilir, setlerinizi hızlıca yaratabilirsiniz. Nitro modül çalıma hazır 40 klasik ve modern sete sahiptir. Mevcut bir seti kolaylıkla değiştirebilir veya Nitro modülün üstün kaliteli 385 davul, zil ve perküsyon seslerini kullanarak kendi setinizi yaratabilirsiniz.

Genişletilmiş Özellikler
Nitro modülün içinde kayda değer ekstralar da bulacaksınız. Dahili eğitim, becerinizi geliştirmenize yardımcı olacak 60 eşlik şarkısına ve metronoma sahiptir. Müzik yapma potansiyelinizi geliştirecek gelişmiş sıralayıcı (sequencer) ve performans kaydedici de mevcuttur. Bilgisayar ve mobil cihazlarla kullanım için USB MIDI bağlantısına ek olarak, MIDI'ye sahip davul modülünüz, ses modülünüz veya diğer ses cihazlarınızı bağlayabilmeniz için Nitro modül eski tip MIDI Giriş ve Çıkış jack'larına da sahiptir. Kimseyi rahatsız etmeden, sadece kendinizi duymanız için kulaklık girişi, bir PA sisteme, amfiye veya kayıt masasına bağlantı için stereo çıkışlar mevcuttur. Harici stereo girişi (stereo aux input) ile CD veya MP3 çalarınızdaki sevdiğiniz şarkıların üzerine çalabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
Nitro Mesh Davul Seti

· Sessiz çalım ve doğal his sağlayan file deriler
· 8" çift bölgeli trampet pad'i, 3 adet 8" tom pad'i
· 3 adet 10” zil: ride, hi-hat, tutarak susturulabilen crash
· Bas davul, bas davul pedalı, hi-hat pedalı
· Sabitlik ve esneklik sağlayan dayanıklı 4-bacak alüminyum rack
· Bağlantı kabloları, baget, davul anahtarı ve adaptör dahil

Nitro Davul Modülü
· Çalıma hazır 40 klasik ve modern set—385 davul ve zil sesi
· 60 dahili eşlik şarkısı, sequencer (sıralayıcı), metronom ve performans kaydedici
· Kendi şarkılarınızın üzerine çalmanızı sağlayan CD/MP3 harici girişi
· Sanal enstrümanlar ve kayıt programları için USB/MIDI bağlantısı
· Tek başına çalışan MIDI ekipmanlarına doğrudan bağlantı için MIDI giriş ve çıkış portları
· Stereo line çıkışlar ve kulaklık çıkışı

Paket İçeriği
· Nitro Davul Modülü
· 8" Çift-Bölgeli File Deri Trampet Pad'i
· 3 adet 8" File Deri Tom Pad'i
· 10" Hi-Hat Pad'i
· 10" Tutarak Susturulabilen Crash Pad'i
· 10" Ride Pad'i
· Kule Tip Bas Davul Pad'i
· Bas Davul Pedalı
· Hi-Hat Pedalı
· 4-Bacak Alüminyum Rack
· Yılan Kablo
· Kablo Sabitleme Cırtcırtları
· Davul Anahtarı
· Baget
· Adaptör
· Modül Kullanım Kılavuzu
· Set Kurulum Kılavuzu
· Güvenlik ve Garanti Kılavuzu

Gereksinimler
USB-MIDI performans ve sistem güncellemeleri için:
· Mac: OS X 10.9 veya üstü
· PC: Windows 7 veya üstü
· USB port

SIK SORULAN SORULAR

Nitro Kit ve Nitro Mesh Kit arasındaki farklar nelerdir?
Nitro Mesh Kit güçlendirilmiş cevaba ve yönlülüğe sahip file deri trampet ve tom pad'leriyle orijinal Nitro Kit'in çalınabilirliğini genişletmiştir. Doğal hissi ve ultra-sessiz cevabıyla file deriler elektronik davul çalanların rakipsiz tercihi olmuştur.

Nitro Kit'te neler var?
Alesis Nitro Mesh Kit tam bir davul setindeki her şeye sahiptir.
· Nitro Davul Modülü
· 8" Çift-Bölgeli File Deri Trampet Pad'i
· 3 adet 8" File Deri Tom Pad'i
· 10" Hi-Hat Pad'i
· 10" Tutarak Susturulabilen Crash Pad'i
· 10" Ride Pad'i
· Kule Tip Bas Davul Pad'i
· Bas Davul Pedalı
· Hi-Hat Pedalı
· 4-Bacak Alüminyum Rack
· Yılan Kablo
· Kablo Sabitleme Cırtcırtları
· Davul Anahtarı
· Baget
· Adaptör
· Modül Kullanım Kılavuzu
· Set Kurulum Kılavuzu
· Güvenlik ve Garanti Kılavuzu


Bu seti daha fazla davul tetikleyicisiyle genişletebilir miyim?
Evet! Modülün arkasındaki Tom 4 ve Crash 2 girişlerle bir tom ve bir zil ekleyebilirsiniz.


Tam kurulum gerçekleştiğinde setin boyutları nedir?
Kurulu setin boyutu yaklaşık 122 cm x 91 cm olacaktır. Tüm Alesis setlerde kurulum/dizilim tamamen kişiselleştirilebilir. Dolayısıyla çalım stili ve kişisel tercihlere göre ölçüler değişkenlik gösterecektir. 


Kendi pad'lerimi Nitro modülle kullanabilir miyim?
Diğer standart veya çift-bölgeli tek pad'ler teknik olarak uyumlu olsa da Nitro modül birlikte geldiği davul pad'lerine cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır. Başka markaların ürettiği standart tetikleyicileri kullanabilirsiniz ama bunlar başka modüller için özel olarak tasarlandığından hepsi tam performans çalışmayabilir.

 
File derilerle birlikte kullanmak için tavsiye edilen bir baget var mı?
Bazı firmalar file derilere özel bagetler üretmekteler ama file derilerle illa bu baget kullanılmalı diye bir şart yok. Herhangi bir ağaç veya plastik (naylon) uçlu baget de deriye zarar vermeyecektir. Akustik davulların aksine, baget modeli çıkan sesi değiştirmeyecektir. 
Setle birlikte gelen bagetlerin haricinde bir baget kullanmak isterseniz uçlarının sağlam, gövdenin kıymıksız olduğuna emin olun. Bu kıymıklanma ve çapaklanma bagetin file deriye takılmasına ve derinin kısa sürede zarar görüp yırtılmasına sebep olacaktır.
Bas davul tokmakları ve mallet kullanmayın. Keçe sürtünmesi de zaman içerisinde file derilere zarar verebilir.


Hi-Hat pedalı sürekli mi (continuous) yoksa anahtar (switch) tip bir pedal mı?
Nitro Mesh Kit'le birlikte gelen hi-hat pedalı sürekli değişken tiptir. Bu pedal açık, yarı açık ve kapalı hi-hat seslerini ve hi-hat'e vurmadan ayağın basılıp kaldırılmasıyla elde edilen "chick" ve "splash" seslerini çalmaya imkan tanır.


Nitro modülde hangi sample (örnekleme) içeriği mevcut?
Nitro modül çalmaya hazır 40 klasik ve modern sete sahiptir. Mevcut bir seti kolaylıkla değiştirebilir veya Nitro modülün üstün kaliteli 385 davul, zil ve perküsyon seslerini kullanarak kendi setinizi yaratabilirsiniz. USB/MIDI bağlantısı modül ve bilgisayar arasındaki MIDI bilgisinin transferini sağlar. Ses dosyası yüklemesi veya aktarımı gerçekleştiremezsiniz. Modülden MIDI bilgisi göndererek DAW veya sanal enstrüman tetikleyebilirsiniz.


Hangi özellikler davul çalmayı öğrenmeme yardımcı olur?
Nitro modül becerilerinizi geliştirmeniz ve daha iyi bir davulcu olmanız için üç farklı eğitim moduna sahiptir. Song/Pattern altındaki LED ışık yanana kadar Page/Select düğmesini basılı tutun ve aşağıdaki üç eğitim modundan birini seçin:
Beat (BEA) - Bu mod sadece trampet pad'i içindir ve timing (zamanlama), meter (çalım tutarlılığı) ve temel tartımları geliştirmenizi sağlar.
Rhythm (RHM) - Rhythm modu eğitim alanınızı tüm sete yayar ve tüm set üzerinde koordinasyon ve zamanlama çalışmanızı sağlar.
Pattern (PTN) - Bu mod diğer enstrümanların olduğu eşlik şarkılarıyla çalışmanızı sağlar.
< ve > düğmelerini kullanarak bir pattern seçin ve Start/Stop'a basarak başlayın. Pattern dört sayacak ve tekrarlı çalmaya başlayacak.
Eğitim sürecine yardımcı olmak için her çalışma kaydedilir ve puanlanır. Eğer puanlama olmadan çalışmak istiyorsanız Play/Practice düğmesine basarak başlayın. 


Telefon/tablet/bilgisayar gibi cihazlardaki şarkıların üzerine çalabilir miyim?
Nitro modülün üzerinde telefon veya diğer cihazları bağlayabileceğiniz 1/8" harici (aux) giriş bulunmaktadır. Ses seviyelerini ayarlamak için Nitro modülün ve bağladığınız cihazın ses ayarlama düğmelerini kullanın.


Nitro modülü davul yazılımlarıyla kullanmak için bilgisayara bağlayabilir miyim?
Sanal enstrümanlarla ve kayıt yazılımlarıyla kullanabileceğiniz bir USB/MIDI bağlantısı mevcuttur. Herhangi bir yazılım veya sürücüye (driver) ihtiyaç duymadan güncel bir Mac veya PC'yle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda MIDI Giriş ve Çıkış portlarıyla tek başına çalışan MIDI cihazlara doğrudan bağlanabilirsiniz. İki bağlantı da sadece MIDI aktarımı için kullanılır.


Eşlik şarkılarının seviyelerini ayarlayabilir miyim?
Dahili eşlik şarkılarının notasını değiştirmek haricinde ses seviyesini, temposunu ve click track'i ayarlayabilirsiniz. Modülün önyüzünde bulunan DRUM OFF düğmesiyle şarkının davullarını açıp kapatabilirsiniz.


Modülün fabrika ayarlarına dönebilir miyim?
Evet. Modülü açarken < ve > ok tuşlarını aynı anda basılı tutun. Ekranda bir saniyeliğine "RST---" göreceksiniz ve ardından modül fabrika ayarlarına geri dönerek kullanıma hazır hale gelecek.


Mikrofonlu kulaklık kullanabilir miyim?
Modülün kulaklık çıkışı standart 1/8" (3.5mm) stereodur. Mikrofonlu kulaklık kullanmak ses kayıplarına yol açabilir. Standart, 3.5mm TRS (çift çizgili) uçlu mikrofonsuz kulaklık kullanmanızı tavsiye ederiz.


Set taşınabilir mi?
Eğer orta bacaklara bağlı yatay demirleri gevşetirseniz kolay taşıma için seti "katlayabilirsiniz". 


Nitro Mesh Kit'i halı üzerine mi kurmalıyım?
Davulu çalabilmek için halı, baget veya pedal gibi şart değildir. Lakin çalım esnasında oluşan darbeden ötürü bas davul pad'i, bas davul pedalı, hi-hat pedalı ve davulun kendisi kayabilir. Pedallar, sabitleme mahmuzlarından ötürü parke vb. zeminlere zarar verebilir. Bu tip durumları engellemek için standart bir halı, halıfleks yahut davul halısı kullanabilirsiniz.


Havale / EFT (%5) :21,565.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Worldcard ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
211,350.00 TL22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
45,675.00 TL22,700.00 TL
54,540.00 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
73,405.00 TL23,835.00 TL
83,007.75 TL24,062.00 TL
92,698.78 TL24,289.00 TL
102,451.60 TL24,516.00 TL
112,249.36 TL24,743.00 TL
122,080.83 TL24,970.00 TL
İş Bankası Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
211,350.00 TL22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
45,675.00 TL22,700.00 TL
54,540.00 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
73,405.00 TL23,835.00 TL
83,007.75 TL24,062.00 TL
92,698.78 TL24,289.00 TL
102,451.60 TL24,516.00 TL
112,249.36 TL24,743.00 TL
122,080.83 TL24,970.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
211,350.00 TL22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
45,675.00 TL22,700.00 TL
54,540.00 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
73,405.00 TL23,835.00 TL
83,007.75 TL24,062.00 TL
92,698.78 TL24,289.00 TL
102,451.60 TL24,516.00 TL
112,249.36 TL24,743.00 TL
122,080.83 TL24,970.00 TL
CARDFINANS Bankası Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
211,350.00 TL22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
45,675.00 TL22,700.00 TL
54,540.00 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
79,728.57 TL68,100.00 TL
83,007.75 TL24,062.00 TL
92,698.78 TL24,289.00 TL
102,451.60 TL24,516.00 TL
112,249.36 TL24,743.00 TL
122,080.83 TL24,970.00 TL
Akbank (Axess) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
211,350.00 TL22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
45,675.00 TL22,700.00 TL
54,540.00 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
73,405.00 TL23,835.00 TL
83,007.75 TL24,062.00 TL
92,698.78 TL24,289.00 TL
102,451.60 TL24,516.00 TL
112,249.36 TL24,743.00 TL
122,080.83 TL24,970.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
211,350.00 TL22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
45,675.00 TL22,700.00 TL
54,540.00 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
73,405.00 TL23,835.00 TL
83,007.75 TL24,062.00 TL
92,698.78 TL24,289.00 TL
102,451.60 TL24,516.00 TL
112,249.36 TL24,743.00 TL
122,080.83 TL24,970.00 TL
Garanti (Bonus) Kredi Kartları ile
Taksit tutarıToplam
Peşin-22,700.00 TL
37,566.67 TL22,700.00 TL
63,783.33 TL22,700.00 TL
92,522.22 TL22,700.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim